TEL: +420 581 701 306

O nás | Prodej komínů

prodej komínů

Prodej komínů značky SUPER BLOK

Naše začátky s prodejem komínů spadají do roku 2010, kdy naše nabídka prodeje komínů představovala kompletní systémy pro stavby komínů včetně jednotlivých komponentů. Nyní se náš prodej komínů zaměřuje na produkty vlastní značky SUPER BLOK, který je vylepšený už v základní tvárnici. Komínový systém je upravený pro přívod vzduchu ke kondenzační jímce a následnému zadnímu odvětrání komínu. Díky této úpravě získáte nejlevnější avšak velice kvalitní komínový systém se zadním odvětráním na našem trhu.

Kompletní komínová stavebnice sestává z tvárnic, keramických vložek, izolace, tmelu na šamot, lepidla na tvárnice, krycí desky, kondenzační jímky, komínových dvířek, větrací mřížky, nerezového kónusu k tomu dostanete podrobný montážní návod na stavbu komínu. Součástí dodávky jsou potřebné certifikáty dle současných platných norem.

Do ceny komínové stavebnice není započítán kotvící roxor ani perlinka. Finální ukončení komínu (okrasnou nadstřešní část komínu) a protidešťovou stříšku necháváme zcela na vaší volbě. V nabídce komínových stavebnic naleznete základní nerezový kónus, ostatní komponenty je možno přikoupit v našem e-shopu.

Kalkulace a objednávka komínu

Pokud Vás produkty, které nabízíme zaujmou, neváhejte nás nezávazně kontaktovat. My Vám vyhotovíme kalkulaci na komín podle vašich konkrétních požadavků. Kdo by si chtěl materiál prohlédnout na vlastní oči není problém přijet do naší prodejny, která je v Kokorách (okr. Přerov), kde je možnost seznámení se s konkrétními komínovými prvky.

O komínech je toho napsáno na internetu již určitě vše v dostatečné míře a po teoretické přípravě, nastudováním všech postupů nastává další dilema. Jaký komín a od koho ho koupit? Díky naší široké nabídce a odbornému poradenství to již není těžká volba. Neváhejte a objednávejte.

Historie firmy:

2010 – založení firmy,

2011 (leden) – spuštění e-shopu Váš komín,

2012 (červen) – otevření kamenné prodejny (Kokory, okr. Přerov).

2014 – rozšíření nabídky o doplňkové komínové komponenty

2015 – rozšíření nabídky o krbová kamna a krbové vložky

2016 – nabídka montáže komínů a krbových obestaveb

2017 – práce na certifikaci vlastního komínového systému

2018 – nabídka vlastního komínového systému SUPER BLOK