TEL: +420 581 701 306

Původ materiálu | Prodej komínů

Původ materiálu použitých pro komínový systém TUMA-THERM

Šamotové vložky:

Jsou nejdůležitějším prvkem komínového systému vyráběné P-D Refractories CZ v závodech v České republice. Komínové šamotové vložky jsou nejvyšší kvality pro suchý i mokrý provoz typu A1N1, B2N1, D3P1 s minimální nasákavostí, s odolností proti vyhoření sazí, funkční do 600°C provozní teploty. Tento šamot spolu se šamotem Schiedel UNI byl zařazen na kvalitativně nejvyšší stupeň jakosti, což bylo zjištěno zkušebním měřením.

Komínová izolace Rockwool:

Je druhým nejdůležitějším prvkem s mateřským podnikem v Dánsku. Tato izolace se produkuje ve třech státech Evropy a to s kontrolou nejvyšší jakosti pro účely zateplovaní i protipožární ve stavebnictví. Při zhutnění (120 a 150 m3) a provozní teplotě do 650°C a s odolností proti vyhoření sazí se řadí tento produkt jako nejvýhodnější z technických izolací pro účely izolace komínů.

Komínové tvárnice:

Třetím nejdůležitějším prvkem komínového systému jsou tvárnice vyráběné s technologií USA v Polsku. Polsko je největším evropským producentem keramzitu, který je základní surovinou k výrobě lehčených keramzitových tvárnic s akumulační funkcí. Tvárnice jsou vhodné pro moderní komínové systémy s plnohodnotným zadním odvětrání také díky keramzitu, který jim dodává vynikající vlastnosti (nízkou hmotnost a funkčnost). V každém rohu tvárnice jsou otvory pro armování roxorem. Komínová tvárnice pro jednoprůduchový komín má velikost 36 x 36 x 24 cm.

Komínové příslušenství:

Mezi komínové příslušenství patří mřížka, dvířka, lepidla, krycí deska, nerezové ukončení a další, které jsou výrobky ostatních zemí EU. Tyto produkty jsou z pohledu maximální kvality a funkčnosti výběrem toho nejlepšího pro tento systém.

Komínový systém TUMA-THERM má nejvýhodnější výslednou cenu dosáhnutou účelným výběrem nejvhodnějších a cenově dostupných prvků a materiálů za kvalitní produkt na našem trhu ale i v Evropě.

Kontaktujte nás!

Vaše jméno a příjmení

Váš Email

Vaše zpráva

Přepište prosím text z obrázku:
captcha